Spegel Kina

477639

SPEGEL, Kina, 1900-talets första hälft, träskuren ram, förgylld, ca 81x47 cm

Åldersrelaterat slitage

Speglar

Rum 20

Spegel Kina

Budhistorik (14 bud)
3411537
950
3409192
900
3411536
850
3409192
3411533
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.