Tamburmajor

477637

TAMBURMAJOR, Johanson Design, 1970-tal, lackerad metall med förkromad topp, höjd 174 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Tamburmajor

Budhistorik (20 bud)
3411635
1 600
3411632
3411634
3411632
1 400
3411633
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.