Roman Breitenwald oljemålning med kavallerist

477635

ROMAN BREITENWALD (1911-1985): Polsk kavalerist, 1900-talets mitt, signerad R Breitenwald, olja på duk, 68x100 cm

Ändringar/tillägg
Skall vara konstnär Roman Breitenwald (1911-1985)

Tavelvagn 30

Budhistorik (30 bud)
3410671
4 600
3410630
4 400
3410225
4 200
3410629
3410225
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.