Stålhjälmar

477634

STÅLHJÄLMAR, 13 st, 1900-tal, svenska, brittiska, franska mm samt 2 par benläder

slitage korrosion

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Stålhjälmar

Budhistorik (21 bud)
3407568
3 200
3406933
3406927
2 800
3402405
2 600
3406926
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.