Esther Kjerner oljemålning

477627

ESTHER KJERNER (1873-1952): Stilleben med blomsterbukett i vas, signerad E. Kjerner, olja på pannå, ca 41x33 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (28 bud)
3410807
8 400
3410806
8 200
3407684
8 000
3410805
7 800
3407684
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.