Philip von Schantz färglitografi

477624

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med björkstammar, signerad och numrerad v. Schantz, 199/200, färglitografi, bildmått ca 22,5x17,5 cm

Fack 26

Budhistorik (29 bud)
3410034
3 200
3410035
3410034
2 800
3410032
2 600
3410033
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.