Pablo Picasso Maternité

477619

PABLO PICASSO, efter, "Maternité", litografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, tryckyta ca 51 x 41 cm

Fack 27

Pablo Picasso Maternité
Budhistorik (9 bud)
3424248
2 600
3421054
2 400
3414729
3414388
3414387

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.