PG Thelander etsning

477618

P G THELANDER (född 1936), Ryttare (Bani), signerad P G Thelander, numrerad 33/40, handkolorerad etsning, ca 123 x 99 cm

Rum 8

PG Thelander etsning

Budhistorik (19 bud)
3430183
11 000
3430175
10 500
3430182
10 500
3430175
10 000
3430181
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.