Anders Zorn etsning

477616

ANDERS ZORN (1860-1920): Skerikulla, signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1912, etsning, 25x19,8 cm
LITTERATUR: Asplund 247, Hjert & Hjert 159

Ngt gulnad

Fack 16

Anders Zorn etsning

Budhistorik (31 bud)
3410705
3 200
3409816
3409629
2 800
3409408
2 600
3406480
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.