Roland Svensson portfölj med fyra färglitografier

477611

ROLAND SVENSSON (1910-2003): 4 blad, mappen "Den Gamla Ångbåten", komplett svit bestående av 4 färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 307/360, omfattar: Möte på isen, Den gamla ångbåten, Båtdags, Sandhamnshålet, med texthäfte; ramade

Tavelvagn 2

Budhistorik (8 bud)
3402537
13 000
3410414
12 500
3402537
12 000
3401179
11 500
3401178
9 400

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.