Spegel 1800-tal

477603

SPEGEL, 1800-tal, med dekor av fleuroner, förgyllda detaljer, stänkmålad, otydlig hallstämpel, ca 67x35 cm

Senare glas, åldersrelaterat slitage

Speglar

Rum 13

Spegel 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3410828
850
3410826
3410825
750
3410824
700
3410556
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.