Gunnar Pettersson akvarell

477597

GUNNAR PETTERSSON (född 1947), glada, signerad och daterad 81, akvarell, ca 49 x 35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Gunnar Pettersson akvarell
Budhistorik (1 bud)

3405445
2017-08-07 21:27:39

2017-08-11 kl 20:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.