Sideboard Svenskt Tenn

477594

SIDEBOARD, Svenskt Tenn, mahognyfaner, höjd ca 65, 147x37 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 8

Sideboard Svenskt Tenn

Budhistorik (7 bud)
3410557
3409385
3409382
850
3408740
3404052
750

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.