Sjömansarbete fartyg

477593

FARTYG, sjömansarbete, 1900-talets första hälft, i horn och trä monterad på sockel i trä, höjd ca 65, höjd 90 cm

Visst slitage

Nautica/Technica, Diverse

Monter 10

Sjömansarbete fartyg

Budhistorik (19 bud)
3410759
3410261
3410345
3410261
1 900
3408749
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.