Skrivbord i gustaviansk stil

477589

SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-talets början, fanerad med mahogny, fothylsor i mässing, delvis skinnkädd skiva, uppsats med jalusi, invändigt med lådor och fack, höjd ca 75, 170x75, höjd med uppsats 113 cm

Ytskador, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Skrivbord i gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
3410688
3 600
3410651
3 400
3410624
3 200
3410622
3410620
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.