Fernandez Arman Doctor's Special

477588

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005): Doctor's Special, 1 portföljer med fem färglitografier, 1977, signerade och numrerad 186/250 ex, Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, ca 56x43 cm

Rum 8

Budhistorik (10 bud)
3409919
3404545
3404280
1 800
3403849
1 700
3401741
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.