Silver

477582

BÄGARE, SERVIETTRINGAR, KAFFESKEDAR, BOKMÄRKE, 15 dlr., silver, 1900-tal, av varierande modell samt tillverkare, längd ca 4-19 cm, bägarnas höjd ca 12-13 cm, vikt ca 323 g

Slitage, smärre stötskador

Silver

Visas på begäran

Silver

Budhistorik (3 bud)

3401633
3408194
3401633

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.