Trågsoffa gustaviansk stil

477578

TRÅGSOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, förgylld dekor, sitthöjd 39, längd 200 cm

Bruksslitage, senare bemålad

Möbler, Soffor

Rum 4

Trågsoffa gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

3406496
2 400
3404085
3403847
3400406

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.