Selva vitrinskåp 1900-tal

477575

SELVA, vitrinskåp, 2 delar, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 208, 107x48,5 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Selva vitrinskåp 1900-tal

Budhistorik (32 bud)
3410442
3 200
3410401
3410441
3410401
2 800
3410408
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.