Einar Nerman litografi

477573

EINAR NERMAN (1888-1983): "Gröndal, Djurgården", signerad Nerman samt dedikation, litografi, bladmått ca 44x34 cm

Syraangrepp på papper

Fack 21

Einar Nerman litografi
Budhistorik (8 bud)
3410298
600
3410281
550
3410268
500
3410255
450
3410157

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.