Puderstolar

477570

PUDERSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, nygotik, björk, stoppad textilklädd sits, sitthöjd 44, 43x43 cm

Visst slitage, sadelgjord med skador

Möbler, Stolar

Puderstolar

Budhistorik (1 bud)

3400983
2017-08-04 16:16:43

2017-08-11 kl 14:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.