Göran Brunius oljemålning

477565

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Grönstalogen", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 65x92 m

Fack 36

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (37 bud)
3410777
3 800
3410779
3 800
3410777
3 600
3410776
3 400
3410758
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.