Harald Klinckowström oljemålning

477558

HARALD KLINCKOWSTRÖM (1897-1973): landskap, , signerad H Klinckowström, daterad -23, blandteknik på pannå, 27x34 cm

krackelering

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik

2017-08-17 kl 20:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.