Fartygsratt och Lanterna

477555

FARTYGSRATT, LANTERNA koppar, 1900-tal, höjd utan handtag ca 50, rattens diameter 46 cm

Slitage, smärre skador

Nautica/Technica, Diverse

Rum 7, Hylla 8

Fartygsratt och Lanterna

Budhistorik (21 bud)
3410124
1 600
3402555
3407455
1 400
3402555
1 300
3407454

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.