Kopia efter Albert Edelfelt

477554

ALBERT EDELFELT (1854-1905), kopia efter: "I Yttersta skären", märkt A Edelfelt cop, olja på duk, ca 88x146 cm

Delvis med krackeleringar, smärre ytfläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Kopia efter Albert Edelfelt

Budhistorik (18 bud)
3410594
5 400
3400819
5 200
3400819
4 800
3410592
4 600
3400819
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.