Edward King Redmore Marintmotiv

477552

EDWARD KING REDMORE (1860-1941): Fartyg i stormigt hav, signerad EK Redmore, olja på pannå, ca 30x46 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fack 16

Budhistorik (21 bud)
3410706
1 600
3410548
3410363
1 400
3410356
1 300
3410316

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.