Waldemar Kjällkvist

477551

WALDEMAR KJÄLLKVIST (1890-1949): (2) Kompositioner, signerade och daterade 1919 resp 1921, akvareller, ca 25x21, resp 25x32 cm

Fack 17

Waldemar Kjällkvist

Budhistorik (10 bud)
3409301
900
3409652
850
3409301
3408713
750
3408713
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.