Fartygsventil

477548

FARTYGSVENTIL, mässing, glas, öppningsbar, 1900-talets första hälft, total diameter ca 44 cm

Slitage, glas med skador

Nautica/Technica, Diverse

Rum 7, Hylla 7

Fartygsventil

Budhistorik (14 bud)
3405493
3404553
3405487
950
3404553
900
3405485
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.