Bengt Arne Linderos oljemålning Sommar

477546

BENGT ARNE LINDEROS (1929-1989): Komposition, signerad BAL, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Fack 10

Budhistorik (8 bud)
3409796
1 400
3408231
1 300
3408023
3408230
3408023

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.