Zivko Dak akvatint

477541

ZIVKO DAK (1942-2011): "Biciklisti", signerad och daterad 1971, akvatint, 9/20, motivmått ca 20,5-26 cm

Gulnad

Fack 11

Zivko Dak akvatint
Budhistorik (1 bud)

3414369
2017-08-14 19:40:50

2017-08-14 kl 21:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.