Skrivbord tidigt 1900-tal

477539

SKRIVBORD, ek, tidigt 1900-tal, partnermodell, dubbla sidor med lådor, höjd ca 74, 150x124 cm

Bruksslitage, fläckar, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

Skrivbord tidigt 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
3410713
1 900
3410712
1 800
3410711
1 700
3410709
1 600
3410626

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.