Leonor Fini

477532

LEONOR FINI (1908-1996): Dam, signerad Leonor Fini, färglitografi, 9/100, ca 35x26 cm

Fack 13

Leonor Fini
Budhistorik (16 bud)
3414057
950
3414031
900
3414056
900
3414031
850
3414055

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.