Theodor Billing oljemålning

477531

THEODOR BILLING (1817-1892): Tidig morgon, monogramsignerad och daterad, olja på pannå, 15x23 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Theodor Billing oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3416389
900
3416700
850
3416389
3416603
750
3416389
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.