Roberto Matta

477529

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, färgetsning, ca 35,5x30 cm

Fack 13

Roberto Matta
Budhistorik (16 bud)
3413806
3413795
3413798
3413795
1 800
3413599
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.