Christian Lacroix stolar

477528

CHRISTIAN LACROIX, stolar "La Cigale", 6 st, 2000-tal, sittskal i formpressat trä, benställning i förkromad metall, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Stolar, Design

Christian Lacroix stolar

Budhistorik (3 bud)

3407623
3402736
1 600
3400404

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.