Gustav Wilhelm Palm oljemålning

477527

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): Kustmotiv, signerad och daterad GW -en palm 1882, olja på pannå, ca 23x32 cm

smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (23 bud)
3417082
6 400
3417079
6 200
3417073
6 000
3417061
5 800
3417052
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.