Stadsbild

477526

A KROGH PETERSEN: Stadsmotiv, signerad, olja på duk, ca 49x35 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Stadsbild

Budhistorik

2017-08-16 kl 17:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.