Arvid Johansson

477525

ARVID JOHANSSON (1862-1923): Kobbe, signerad Ar Johansson, olja på duk, ca 65x103 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Arvid Johansson

Budhistorik (3 bud)

3414745
3412570
3410727

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.