Alexander Langlet

477524

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Betande hästar, signerad och daterad Alex. Langlet, olja på duk, 66x88 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Alexander Langlet

Budhistorik (2 bud)

3416151
500
3415447

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.