Ragnar Persson oljemålning

477523

RAGNAR PERSSON (1905-1993): figurer vid liggande kvinna, monogramsignerad R.P, olja på pannå, 27x38 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3415629
850
3415478
3412895
750
3411559
700
3410730
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.