Bordsur

477520

BORDSUR, 1800/1900-tal, Frankrike, hölje i marmor, Giallo siena, dekorelement i mässing, höjd ca 33, största bredd 21,5 cm.

Visst slitage, funktionen garanteras ej.

Klockor/Ur

Monter 7

Bordsur

Budhistorik (9 bud)
3409971
1 700
3409862
1 600
3408225
3409861
3408225
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.