Stockholmsmotiv

477506

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): stockholmsmotiv, 2 st, signerade Leszek Latkowski, akvarell på papper, största bildyta ca 28x20 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 21

Stockholmsmotiv
Budhistorik (9 bud)
3407633
3408904
750
3407633
700
3408903
650
3407633
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.