Bordslampa 1800-tal

477491

BORDSLAMPA, 1900-tal, fot i patinerad gulmetall, fot i form av kvinnofigur, på sockel av trä, kupa i glas, höjd ca 57 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
3408654
3 200
3408653
3406195
2 800
3406174
2 600
3406192
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.