Fabio Da Mazziero soffa

477488

SOFFA, samtida, Italien, märkt Fabi Da Mazziero klädd i orangefärgat läder, längd 210, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, fläckar och smärre skador

Möbler, Soffor, Design

Fabio Da Mazziero soffa

Budhistorik (24 bud)
3409365
1 800
3409364
1 700
3409356
1 600
3409359
3409356
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.