Toilettebord art deco

477484

TOILETTEBORD, med stenskiva, 1930-tal, art deco, fanerat i mahogny, halvmåeformad spegel, höjd ca 117, 102x45 cm

Fanerskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 16

Toilettebord art deco

Budhistorik (31 bud)
3410330
4 200
3411696
4 200
3410330
3 600
3411646
3 400
3410330
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.