Olle Nyman oljemålning

477476

OLLE NYMAN (1909-1999): Komposition, signerad O. Nyman, olja på duk, ca 66x65 cm

Fack 24

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (52 bud)
3408977
8 400
3408970
8 200
3408964
8 000
3408963
7 800
3408961
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.