Bokskåp 1800-tal

477472

BOKSKÅP, 1800-talets slut, tvådelat, furu, ådringsmålat, underdel med skåpsluckor och låda, överdel med vitrin, invändigt inrett med hyllplan, total höjd ca 234, 64x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3408215
1 900
3408046
1 800
3408046
1 600
3406308
3404602
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.