Selbåge

477471

SELBÅGE, Uppland, 16/1700-tal, i ben, skuren dekor med bl.a. stjärna, smidde beslag, bredd ca 55 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Allmoge

Selbåge

Budhistorik (5 bud)
3408744
3407282
3407280
750
3407279
450
3399222

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.