Stolar Della

477470

STOLAR, 6 st., "Della", IKEA, 1900-talets andra hälft, stomme av betsad bok, genombruten rygg med spjälor av teak, stoppad sits, klädda med konstläder, sitthöjd ca 44 cm.

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar Della

Budhistorik (15 bud)
3409185
2 400
3408756
3407100
3408753
1 900
3407100
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.