Bajonetter Frankrike

477463

BAJONETTER, Frankrike, modell 1866, 2 st, kavel i mässing, daterade 1870 resp. 1875, längd ca 70 cm

Åldersrelaterat slitage

Vapen/Medaljer

Bajonetter Frankrike

Budhistorik (4 bud)

3408788
3403824
3400564
3400554

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.